НАУКОВЕ ВИДАННЯ «УКРАЇНО МОЯ ВИШИВАНА: ЕТНОКУЛЬТУРНИЙ ТА ОСВІТНЬО-ВИХОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»

Шановні колеги! З великою приємністю презентуємо нове наукове видання «УКРАЇНО МОЯ ВИШИВАНА: ЕТНОКУЛЬТУРНИЙ ТА ОСВІТНЬО-ВИХОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»,  до якого ввійшли  доповіді та статті з онлайн-конференції, присвячені Всесвітньому дню вишиванки.

Висловлюємо вдячність за підтримку наших ідей та виступи під час відкриття форуму ректору Прикарпатського національного університету  Ігореві Цепенді, директору Інституту педагогіки  НАПН України Олегу Топузову, директору Інституту проблем виховання НАПН України Іванові Беху.

Передаємо слова пошани далекій за відстанями, але такій близькій за духом, українській діаспорі з Австралії, США, Італії, Іспанії, Молдови, Німеччини, Польщі Словаччини.

Подяка креативно-дієвому оргкомітетові заходу та модераторам секцій та всім-всім причетним до творення дійства.

Захід ініційований університетською творчою навчально-науковою лабораторією «Гірська школа Українських Карпат», завідувачка І. Червінська та відділом навчання мов національних меншин і зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України Національної академії педагогічних наук, завідувачка Н. Богданець-Білоскаленко, асоціацією науково-педагогічних лабораторій України (лабораторії  «Теорія і практика початкової освіти», завідувачка наукової лабораторії Н. Гудима; наукової лабораторії «Технології підготовки конкурентоздатного педагога до реалізації концепції Нової української школи в умовах інноваційного освітнього середовища», завідувачка лабораторії Н. Бахмат, лабораторії «Теоретико-методологічні засади дошкільної освіти», завідувачка лабораторії Т.  Бабюк Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, лабораторії «Інноваційних освітніх рішень» Полтавського національного педагогічного університету імені  В.Г. Короленка, завідувачка О. Федій)  та колективами Навчально-наукового інституту педагогіки і психології  Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, директор С. Кондратюк; кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, завідувачка С. Романюк; лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, ст. науковий співробітник К. Журб;, педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету, декан Н. Кічук; кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової та спеціальної освіти, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, завідувачка Д. Іванова; факультету початкового навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, декан І. Пальшкова, колективу педагогічного факультету, декан О.Кондур, Івано-Франківському коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, директор Ю.Москаленко.

Щиро вдячні за синергію та генерацію наукових доповідей у такий чудовий продукт наукової праці.  Разом з вами, шановні колеги, ми творимо нову історію, нове прочитання нашої етнокультурної спадщини. До нових зустрічей. Готуємо нові наукові узори!